home loans
home loans
Мужність і біль Чорнобиля PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 16:06

 

 

 

31 рік страшна Чорнобильська трагедія відгукується у серцях українців гірким смутком, скорботним болем, невимовною тугою.

  31 рік чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно. Уже давно вiддзвенiли чорнобильськi дзвони, але у пам'ять всього людства вони увiйшли стогоном i болем душі на століття.
  Говорять, що з роками біль притихає, але в пам'яті народу ця страшна подія закарбувалася назавжди. Адже чорною стрічкою вона перетнула життя мільйонів. Одна мить змінила долі міст, сіл, людей, підприємств, перекреслила все нажите, винесла вирок багатьом долям. Нанесла і фізичні, і духовні рани, які не загояться ніколи.
  З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів 28 квітня у нашій школі відбувся виховний захід «Мужність і біль Чорнобиля», приурочений річниці пам'яті Чорнобильської катастрофи. Учні намагалися донести до свідомості присутніх масштаби чорнобильської трагедії «Чорнобиль...Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років все одно це слово буде закарбоване чорним вогнищем скорботи...».

  Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль, вірші про тих і до тих, хто сплатив страшну ціну за життя інших. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії.
  Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров'ю мільйонів українців, її наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління. Але життя триває. І ним ми зобов'язані тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Ми, українці, повинні пам'ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

Чорнобиль