home loans
home loans

Голосуванння

Моя школа
 

Хто на сайті

Сейчас 1 гость онлайн
 
Главная страница
Зустріч 2017 PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 15:13

   У кожного із нас повинно бути своє чарівне, казкове місце. А в чарівному місці і земля інша, і трава рівна – рівна, набагато зеленіша, ніж в других місцях, і небо синє, і сонце яскравіше. Це єдине місце в світі, де можна спокійно посидіти, помріяти, або ж від душі набігатися і награтися, і найголовніше, знову хоча б на декілька хвилин повернутися в дитинство. І я гадаю, що таким місцем є школа.

Адже переступивши поріг школи, ми знову повертаємося в наше безтурботне дитинство, де ми провели свої 11 років, де навчились дружити, цінувати дружбу, поважати старших, де знайшли своїх вірних друзів, з якими дружимо й до сих пір.
   25 березня 2017 року в школі було святково і шумно. За хорошою традицією, яка існує вже багато років в нашій школі, відбувся вечір зустрічі з випускниками.

 

Зустріч випускників

 
Акція PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 15:04

Учні школи взяли участь в акції "Чисте довкілля!"

Акція чисте довкілля

 

Обновлено 02.05.2017 06:53
 
Навчально-методичний семінар керівників ЗНЗ PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 14:57

23 березня 2017 року у Червонослобідській школі І-ІІІступенів відбувся навчально-методичний семінар керівників на тему:

"Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчально-виховному процесі та управлінській діяльності керівників ЗНЗ"

Семінар директорів

 
Шевченківські дні PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 14:45

Шевченківські дні  

  Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов'ю... У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?

  Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника... Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно.

  Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

  9 березня 2017 року Україна відзначила 203 роки від дня народження Тараса Шевченка. Учителі і учні школи не могли залишитися осторонь цієї епохальної події. З метою вшанування Кобзаря було проведено шевченківський тиждень.

Шевченківські дні

 
8 березня 2017 PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 14:36

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.

Цей день несе у світ ніжність і красу.

Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов'язане з жінкою.
До свята жіночої краси в школі пройшов святковий концерт.

8 березня 2017

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 7