home loans
home loans

Голосуванння

Моя школа
 

Хто на сайті

Сейчас 3 гостей онлайн
 
Главная страница
Проект "Годівничка" PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 14:11

                                                               Екологічний проект «Годівничка»
     Проблеми екології є глобальними. Вони не питають унас, де з'являтися, але вирішувати їх потрібно вселюдськими зусиллями.
    У природи свої споконвічні закони, своя гармонія буття. Це багаторівневий механізм, у якому все пов'язане вражаюче досконале.Навіть найменша істота на Землі унікальна і неповторна, є невід'ємною частинкою цього механізму. Однією з розповсюджених форм теплокровних тварин є птахи.
   Птахи мають дуже велике наукове, виховне та естетичне значення. Вони є об'єктом досліджень, чудовою прикрасою лісів,полів, лук, невід'ємною частинкою рідної природи.Значно зменшили чисельність птахів урбанізація та руйнівні катаклізми. Тому на сьогодні досить гостро стоїть питання охорони птахів.
  Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дошкуляє тим, що залишились зимувати разом з нами. Тому важливою умовою збереження птахів є підгодівля у несприятливий час, оскільки голод – одна з причин гибелі птахів взимку.

Учні нашої школи прийняли участь у екологічному проекті "Годівничка" та разом зі своїми батьками виготовили найрізноманітніші годівнички, які потім розмістили на деревах біля школи. Кожного дня діти приносили їжу, для зимуючих птахів.

Конкурс годівничка

 
Герої Небесної сотні PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
01.05.2017 14:03

Вірність і мужність – ось головні риси героїв. Вірність і мужність аж до смерті!
Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету та здійснити свою мрію.
17 лютого було організовано концерт до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні під назвою «Пам'ятай своїх героїв».

Небесна сотня 2

 
Соборність PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
06.02.2017 18:03

         22 січня - День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави.

         Соборність - це символ боротьби за волю та порозуміння між людьми. І часточка надії і віри у майбутнє.

Тема єдності держави є актуальною і в наш час. До незалежності Україна йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. За нею - і трагічні, і героїчні сторінки історії нашого народу.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

  • тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;
  • виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»;
  • лінійка пам'яті «Україна – єдина соборна держава»
  • .den sobornosti svobodijcjcjcjсоборность
Обновлено 06.02.2017 18:07
 
Найкращі віншування! PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
02.02.2017 16:25

       Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

       Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки, без громади Не є виключенням і наша школа. Наш заклад постійно підтримують благодійники-підприємці, що працюють на території сільської ради: ТОВ «Слобода Ко», МПД Червонослобідський спиртзавод, ДП Укрспирт, громади сіл Червона Слобода, Рожів, Юрів, Ситняки.
У дні завершення свят новорічно-різдвенського циклу учні школи привітали своїх друзів найкращими віншуваннями.  

 201202

 
Закінчення І семестру 2016/2017н.р. PDF Печать E-mail
Автор: Sloboda   
11.01.2017 19:23

     Закінчення першого семестру навчального року  співпадає з довгоочікуваними Новорічними  та Різдвяними святами, яких так чекають  і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули. Але жоден семестр у жодній школі не закінчується абияк! Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у  їх серцях віру в чудеса.

А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками,  яскраво-казковим  бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!  Напередодні канікул, 29 та 30 грудня щойно закінчився навчальний семестр, учні отримали табелі з підсумковими оцінками, а в школі відгриміло шалене свято Нового року.

     Аякже, адже на момент новорічного святкування, школа перетворюється в яскраву захоплюючу казку. Обличчя сяють посмішками, ялинка – вогнями, костюми – коштовностями. Гарне оздоблення, гарні подарунки, гарне звукове оформлення, чудовий настрій і, як наслідок, - неперевершене свято. В першу чергу, це все вдалося завдяки неймовірно талановитим діткам, які навчаються в школі, педагогам, які щиро намагаються завжди зробити справжнє свято для вихованців і завдяки просто небайдужим долі школи, адже кожен учень отримав новорічний подарунок, які нам придбали сільські ради мікрорайону школи; с. Червона Слобода, Юрів, Рожів, Ситняки, Небелиця.

       Від імені всього педагогічного колективу, учнів школи, їх батьків виражаємо щиру подяку цим людям, які допомогли організувати дітлахам свято, подарунки і гарний настрій. Без їх підтримки і небайдужості такий гарний захід нам би не вдався.

     Діти отримали багато  задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій,  показали свої таланти  під час  виступів, проявили  увагу, спритність,  ерудованість  у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго! 

11101213

1415

16

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 7